Kliniğimizde kesinlikle ötenazi uygulaması gerçekleştirilmemektedir.
Sadece estetik amaçlı hiçbir operasyona yer verilmemektedir.

 • Cerrahi

   Hiçbir hayvan sever her şeyden çok sevdiği dostunun ameliyat masasına yatmasını istemeyecektir ancak gerekli olduğunda bizler dostlarınızın yanında olacaktır. Kliniğimizde tüm batın, kısırlaştırma operasyonları , deri ve derin tümör operasyonları, göz operasyonları, extremite operasyonları, ortopetik operasyonlar başarılı ve rutin olarak yapılmaktadır. Ayrıca gerektiğinde uzmanlık isteyen özel operasyonlar için uzmanlarından her türlü destek alarak operasyonları ameliyathanemizde yapmaktayız.

 • Koruyucu Hekimlik

   Kliniğimizde, koruyucu hekimlik hizmetleri kapsamında aşılama, siz pet dostlarını bilinçlendirme, muayene ve rutin kontroller özenle yerine getirilmektedir.

 • Dermatoloji

   Deri hastalıklarına hekimliğimiz de çok sık rastlanmakta ve büyük önem taşımaktadır. Deri hastalıklarının çok çeşitli nedenleri olup birbiri ile karışır. Bu nedenle ayırıcı tanıda testlerin önemi büyüktür.

 • Yoğun Bakım

   Ağır travmalı,koma ve kanamalı hastalar,bulaşıcı ve kronik hastalıklar, uzun süreli tetkikler için hastalarımızı kliniğimizde yatırmamız gerekebilir.

 • Aşı Takvimi

   Tüm hastalarının aşılama ve paraziter mücadele programları bilgisayar programımıza kaydedilir ve bu program tarafından takip edilir. Hasta sahiplerimiz kedi ve köpeklerinin aşılama programları karnelerine işlenerek bilgilendirilir ve randevular zamanı geldiğinde tekrar kısa mesajla hasta sahiplerimize hatırlatılır. Aşılama ve paraziter mücadele programları tamamen hastaya özel olarak kedinizin ya da köpeğinizin yaşam ortamına ve bu ortamın taşıdığı risk faktörlerine göre belirlenir. Böylece hem dostlarınız hem de sizler için en güvenli ve en ekonomik koruyucu hekimlik uygulaması gerçekleştirilmiş olur.

 • Check-up

   Günümüz modern hekimliğinde hastalıkların ortaya çıkmasını beklemek ve tedavi etmek yerine, hastalıkları henüz klinik belirti vermeden tespit etmek ve canlıda herhangi bir bozukluk oluşmada önlemek amaçlanmaktadır.Check-uplar sayesinde canlının hayatını tehdit edecek ve/veya yaşam kalitesini olumsuz etkileyecek pek çok patolojik oluşum henüz hastalık aşamasına gelmeden (klinik belirti vermeden) anlaşılmakta ve önlem alınabilmektedir.

 • Mikroçip Uygulama

   Küçük dostunuz ailenizin önemli bir üyesidir. Her yıl birçok evcil hayvan çalınmakta veya kaybolmaktadır. Küçük dostunuzun kaybolmasını ve çalınmasını önlemek için en gelişmiş kimliklendirme sistemi olan mikroçipi düşünmelisiniz.Yurt dışı çıkışlarda kan testi ile beraber zorunlu uygulamadır.Mikroçip uygulaması kedinizin ve köpeğinizin kimlik numarasının benzersizliğini garanti altına alacaktır.

 • Diş Bakım ve Tedavi

   Tartar veya plak diş üzerine yerleşmiş kireçlenme olarak tanımlanabilir. Standart diş fırçalama yöntemleri ya da çalkalamak tartarların ortadan kalkmasında tek başına yeterli değildir. Tartar diş üzerindeki plakların sürekliliği sonucu oluşur.Diş eti iltihabı (Gingivit) direkt olarak tartar sebebiyle oluşmaz. Fakat diş üzerindeki pürüzlü yüzey bakteriler için ideal zemin hazırlar. Acı verici,tehlikeli ve kötü görüntüsünün ötesinde sağlıksızdır. Diş eti iltihabıyla birlikte dostlarımız acı çekebilir ve sonunda yemek yemeyi durdurabilir. Sonuç olarak tek tek dişlerini ya da muhtemel durumlarda tüm dişlerini diş eti iltihabı sonucu kaybedebilir. Diş eti tedavisi yapılması şarttır.

 • Doğum

    Kliniğimiz Doğum süresince ultrason kontrolünde annenin ve yavruların da gelişimi takip edilir. Sezaryen operasyonları, doğuma yardım ve diğer tüm jinekolojik müdahaleler uygulanmaktadır.

 • Psikolojik Danışmanlık

   Petinizin doğdukları andan yaşamlarının sonuna kadar sizinle evde ve sosyal hayatta mutlu bir hayat geçirmesi için, korku, saldırganlık, eşya kemirme, yeme bozuklukları, tuvalet düzeni bozuklukları, evde yalnız kalma sorunları, ev ortamına uygun davranışların olmayışı ve oluşabilecek tüm sorunlarınız için sizlere destek oluruz.

Copyright © 2018 - biVeteriner Veteriner Klinik Programı